E-shop - ROY BILLING – moderní marketing & event marketing

CZ  |  EN
Přejít na obsah

E-shop

KATEGORIE:
Kupte si naše kreativní služby výhodně a ušetříte čtvrtinu
Stále si můžete koupit naše výhodné ProCreative VOUCHERY a ušetřit tak 25 % z ceny za naše kreativní a doplňkové služby. Tyto poukázky pak u nás můžete kdykoli využít až do 31. 3. 2021.

 Koupit můžete tyto ProCreative Vouchery:  
poukázku v hodnotě 4000 Kč za cenu 3000 Kč,
poukázku v hodnotě 6000 Kč za cenu 4500 Kč
(ceny jsou vždy včetně 21 % DPH)

 Naše služby, které můžete uhradit prostřednictvím těchto poukázek – ProCreative Voucherů:  
   • grafika a DTP (grafické návrhy, sazba, scan, předtisková příprava pro tisk, PDF i webové prostředí),
   • foto a video služby (pořízení a zpracování fotografií a videozáznamů, produkce, postprodukce, zpracování foto a video archivů),
   • copywriting (texty pro marketing, reklamu a PR)
   • digitalizace foto a video archivů (scany fotografií a dokumentů, převod archivních videí např. z VHS kazet do současných formátů)
 
 Podmínky a pravidla pro tyto poukázky:  
 • ProCreative Vouchery můžete uplatnit na naše výše uvedené služby až do 31. 3. 2021.
 • Počet ProCreative Voucherů je omezen, abychom mohli jejich držitelům přednostně vyhradit naše kapacity.
 • Jeden Kupující může nakoupit libovolné množství ProCreative Voucherů (až do vyprodání celkového počtu), v případě zájmu o větší množství voucherů nás kontaktujte, připravíme Vám individuální objednávku, abyste mohli celkovou částku uhradit pohodlně jednou platbou. Kontakt: eshop@roybilling.cz
  nebo tel. +420 739 277 922.
 • Nákup voucherů probíhá zde prostřednictvím našeho eshopu nebo po dohodě v naší provozovně (možnost platby na místě kartou).
 • Platnost zakoupeného ProCreative Voucheru a oprávněnost jej uplatnit se u nás ověřuje v evidenci voucherů spárováním s dokladem o jeho zakoupení (fakturou – daňovým dokladem). Chráníme tak sebe i držitele voucherů.
 • Platnost voucherů končí 31. 3. 2021 a hodnota nevyčerpaných voucherů propadá a nebude vrácena. ProCreative Voucher je nutné vyčerpat užitím našich služeb v plné výši, žádná částka nemůže být zpětně proplacena/navrácena Kupujícímu.
 • Nákup ProCreative Voucherů se řídí našimi Obchodními podmínkami a Zvláštními podmínkami pro nákup Poukázek - voucherů na naše služby.

 Jak ProCreative Voucher uplatnit? Je to jednoduché:  
 1. Promyslete službu a zadání, co od nás potřebujete zhotovit (např. grafickou úpravou, texty, sazbu, leták, banner, brožuru...).
 2. Kontaktujte nás telefonicky na +420 739 277 922 nebo emailem na produkce@roybilling.cz a sdělte nám Vaše zadání nebo si dohodněte osobní schůzku u nás (Praha 9) nebo případně (u větších či náročnějších zakázek) u Vás.
 3. Následně od nás obdržíte předpokládaný rozsah prací a cenu zakázky a uvidíte, co jaké výše je budete moci uhradit svým ProCreative Voucherem tedy i to, kolik jste ušetřili.
OBJEDNÁVAT MŮŽETE ZDE:
ProCreative VOUCHER 4 za 3
HODNOTA: 4.000 Kč (vč. 21 % DPH)
CENA: 3.000 Kč (vč. 21 % DPH)
(tj. sleva 25 % na naše kreativní naše služby)
DOBA PLATNOSTI: do 31. 3. 2021
ProCreative VOUCHER 6 za 4,5
HODNOTA: 6.000 Kč (vč. 21 % DPH)
CENA: 4.500 Kč (vč. 21 % DPH)
(tj. sleva 25 % na naše kreativní naše služby)
DOBA PLATNOSTI: do 31. 3. 2021
Návrat na obsah