Jak probíhá nákup - ROY BILLING – moderní marketing & event marketing

CZ  |  EN
Přejít na obsah

Jak probíhá nákup


Jak probíhá nákup a možnosti platby na našem e-shopu

Nákup našich produktů (služeb, zboží nebo voucherů) je možné uskutečnit ve všech kategoriích zmíněných na našem e-shopu. Vyhledávat produkty lze pomocí vyhledávače na stránkách nebo pomocí jednotlivých „tlačítek“ kategorií a produktů v e-shopu. Po rozkliknuti dané kategorie uvidíte přehled dostupných produktů a po rozkliknutí každého produktu uvidíte jeho popis, cenu a nákupní formulář. Pokud je počet kusů příslušného produktu omezen, uvidíte i kolik je ještě k dispozici kusů v prodeji.
Potřebným krokem k dokončení nákupu na našem e-shopu je vyplnění příslušného nákupního objednávkového formuláře, kde vyplníte nezbytné údaje k nákupu. Přitom zvolíte také způsob platby. Odesláním vyplněného objednávkového formuláře potvrdíte svůj nákup a obdržíte pokyny k platbě, kterou můžete provést těmito způsoby:
Kartou online – zaplaťte nám kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je zabezpečený a probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány PAYS. Ihned po zaplacení obdržíte informaci o úspěšném provedení nákupu na váš email a následně i fakturu – daňový doklad.
Bankovním převodem – zaplatit nám můžete i bankovním převodem na náš účet: po potvrzení nákupu Vám obdržíte emailem zálohovou fakturu, vystavenou na základě vašeho nákupu v našem e-shopu. Po uhrazení zálohové faktury a připsání částky na náš účet obdržíte zakoupený produkt (emailem v případě elektronicky dodávaného produktu a dohodnutou dopravou v případě fyzického produktu) a fakturu – daňový doklad. Platbu je nutné uhradit nejpozději v den splatnosti uvedený na faktuře s uvedeným variabilním symbolem. Smluvní pokuta za nedodržení terminu splatnosti je 0.1 % za každý den prodlení.
Objednaný produkt lze stornovat před jeho uhrazením bez stornopoplatku pokud není u zakoupeného produktu nebo v našich Obchodních podmínkách uvedeno jinak. Pokud již proběhla úhrada za objednaný produkt, není storno objednávky možné.


Pokud není uvedeno jinak: © ROY BILLING, s.r.o., 2024.
Návrat na obsah